Ceník

Informační schůzka k programu Metabolic Balance
ZDARMA

Metabolic Balance program (7 setkání)

1 osoba
12500
2 a více osob
11500

Metabolic Balance program zahrnuje vstupní pohovor, předání plánu a následných 5 osobních schůzek (30 min), jejichž náplní je kontrolní měření a vážení na nejpřesnějším analyzátoru lidského těla INBODY 770 (Ostrava Tanita), edukace na různá témata z oblasti zdravého životního stylu (mojí prioritou je Vaše pochopení základních principů a souvislostí v MB, což je nezbytné pro lehký průběh celého programu s trvalým výsledkem) , recepty a tipy pro přípravu jídel dle zásad MB.

  • Cenu je možné uhradit pomocí splátkového kalendáře. Záloha 7000,- po do předání plánu, další splátka za měsíc.
  • Cena nezahrnuje krevní odběr potřebný k zhotovení plánu, klient si jej hradí sám, jako samoplátce nebo si jej zajistí přes svého ošetřujícího lékaře Cena se pohybuje od 800 Kč do 1300 Kč.

Metabolic Balance program intenzivní (10 setkání)

1 osoba
15 000 Kč
2 osoby
14000 Kč / osoba

Metabolic Balance program zahrnuje vstupní pohovor, předání plánu a následných 8 osobních schůzek (30 min), jejichž náplní je kontrolní měření a vážení na nejpřesnějším analyzátoru lidského těla INBODY 770 (Ostrava Tanita), edukace na různá témata z oblasti zdravého životního stylu (mojí prioritou je Vaše pochopení základních principů a souvislostí v MB, což je nezbytné pro lehký průběh celého programu s trvalým výsledkem) , recepty a tipy pro přípravu jídel dle zásad MB.

  • Cenu je možné uhradit pomocí splátkového kalendáře. Záloha 6000,- po do předání plánu, další splátka za měsíc.
  • Cena nezahrnuje krevní odběr potřebný k zhotovení plánu, klient si jej hradí sám, jako samoplátce nebo si jej zajistí přes svého ošetřujícího lékaře Cena se pohybuje od 800 Kč do 1300 Kč.
InBody 770
500 Kč

Analýza složení lidského těla, včetně materiálu v němž jsou podrobně popsány a vysvětleny všechny informace získané při měření přístrojem Inbody 770.

Při účasti programu Metabolic Balance vstupní a výstupní zhodnocení programem Body Vision je součástí služby.

Restart

1 osoba
4000,-

Restart znamená znovu nastartování programu MB s  vlastním plánem, jedná se o podporu redukce v rámci 6 schůzek v průběhu 3-6 měsíců dle požadavku klienta.

Chcete zredukovat svou váhu?

Pište, volejte. Ráda vám cokoli zodpovím.
+420 792 311 241