Pobyt v Jeseníkách

21.10.2017

Minulý víkend se konal vařící pobyt v Jeseníkách . Starý mlýn, ve kterém jsme byly ubytované, jsme naplnily úžasnou atmosférou a pohodou.

Z názvu víkendu  „Vařím, vaříš, vaříme“ je jasné, že hlavní  náplní  bylo vaření. Vyzkoušely jsme si velmi chutnou úpravu mandlí, semínek,  které jsme díky lektorce vaření  Irence Honzákové dokázaly proměnit ve skvělý sýr či zapečené tolárky. V těchto barevných a chladných dnech je skvělé do jídelníčku zařadit dýni, kterou jsme také my hojně užívaly, samozřejmě společně s dalšími skvělými kombinacemi zeleniny a koření. Nadýchaná tuňáková pomazánka dokázala velice dobře nasytit mnoho bříšek, až si dámy oddechovaly, že snad ani není možné takovou porci sníst. Ano, správně sestavená strava, i ta zdravá, dokáže velmi dobře zasytit  J.

Nechyběly také procházky na čerstvém vzduchu a lekce zdravého dýchání, na kterou navazovala meditace a relaxační cvičení.  Metabolicky vyrovnané jídlo, pohyb, čerstvý vzduch a samozřejmě smích, působí  pro naše tělo a mysl jako balzám.

Probraly jsme, jak jinak  8 pravidel  Metabolic Balance, hormonální  rovnováhu (inzulin glukagon), osobnostní  typologii a dotkli jsme se metabolického typování.

Jsem ráda, že se účastníkům dle reakcí víkend  líbil a že již projevily zájem o další  pobyt. Co nevidět se budou konat kurzy vaření v Opavě a samozřejmě budeme s Irenkou Honzákovou plánovat další  víkendové pobyty vaření dle zásad MB. Tímto jste srdečně zváni.

Chcete zredukovat svou váhu?

Pište, volejte. Ráda vám cokoli zodpovím.
+420 792 311 241